Labdien cien.: apmeklētājPirkumu grozs:
0.00 €
LV
RU
ENMobilie telefoni
Datortehnika
Mazā sadzīves tehnika
Apkure
Santehnika
Preces bērniem
[ Visas kategorijas ]

Ražotājs

Mūsu partneri:
BtoB.LV


Cilvēka dzīves straujais temps noteikti bija viens no iemesliem kādēļ tika izgudrota mikroviļņu krāsns, jo tā taču gatavo, atkausē un uzsilda ēdienu dažu minūšu laikā. Mikroviļņu krāsns darbībai nav jāseko līdzi - tajā iebūvētā programma precīzi izpildīs visus lietotāja “rīkojumus”. Pie tam, gatavojot ēdienu mikroviļņu krāsnī, produkti nezaudē vitamīnus un minerālvielas, kā tas notiek, ja produktus ilgstoši vāra vai cep.

 

Vienkāršās mikroviļņu krāsnis paredzētas produktu atsaldēšanai un uzsildīšanai, bet jaunāku modeļu mikroviļņu krāsnis jau drīzāk atgādina ēdiena gatavošanas kombainu - tām ir vairāki ēdienu gatavošanas režīmi. Gatavojot ēdienu šādā mikroviļņu krāsnī, pateicoties īpašai mikroviļņu sadalei un rotējošam šķīvim, var veikt daudzveidīgu produktu apstrādi.

 


Grila režīmā produkts tiek apcepts no virspuses izmantojot elektrisko sildelementu nevis mikroviļņus.

  

Mikroviļņu krāsnis var būt aprīkotas ar kādu no pieciem grila veidiem: ar parasto grilu, dubultgrilu, kvarca, infrasarkano un perfect grilu. Gan kvarca, gan infrasarkanais grils uzsildās pāris sekunžu laikā, apbrūnina un pagatavo ēdienu ātrāk nekā parastais grils. Perfect grila elementi sastāv no īpaši sakausētiem metāliem, kas nodrošina ātru un ekonomisku grila darbību.

 
 

Daudzu modeļu mikroviļņu krāsnis ir aprīkotas ar automātisku ēdiena atsaldēšanas un automātisku ēdiena uzsildīšanas funkciju, kā arī aprīkotas ar konvekciju. Automātiskā ēdiena atsaldēšanas funkcija ļauj pilnībā atsaldēt produktu neveicot nekādus sarežģītus priekšdarbus - tikai jānospiež automātiskās atsaldēšanas poga un jāuzstāda ēdiena kategorija. Līdzīgi tiek veikta arī produktu automātiskā uzsildīšana. Izmantojot konvekcijas režīmu, uz produktiem tiek pūsts karsts gaiss, kas ļauj panākt optimālu gatavojamā produkta izcepšanos. Konvekcijas režīms ir vispiemērotākais, ja gatavojat kūkas vai cepumus.

Svarīgākais, kas jāņem vērā pērkot mikroviļņu krāsni ir krāsns ietilpība un jauda. Mikroviļņu krāsns tilpums lielā mērā noteiks tajā ievietojamo produktu daudzumu, bet jauda norāda uz to, cik ilgā laikā ēdiens tiks uzsildīts. Jo lielāka jauda, jo ēdiens tiks pagatavots ātrāk, bet jārēķinās arī ar lielāku elektroenerģijas patēriņu.

 

 

Mikroviļņu krāsnīm tilpums mēdz būt sākot no 18 litriem līdz pat 26 litriem un vairāk. Ja ģimenē ir trīs un vairāk cilvēki, tad 18 litru tilpuma mikroviļņu krāsns jau būs par mazu.

   

Drošības apsvērumu dēļ - lai novērstu apdedzināšanos visu modeļu mikroviļņu krāsnīs ir iebūvēta speciāla drošības sistēma, kura automātiski pārtrauc mikroviļņu krāsns darbību, tiklīdz tiek atvērtas krāsns durvis.

 Latvijā pircēji visbiežāk izvēlas modeļus ar LG, Samsung, Whirlpool, Sharp, Haier zīmolu.

  

Mikroviļņu krāsns kļūs par lielisku palīgu ēdiena gatavošanā, īpaši, ja nevarat tam atvēlēt daudz laika. Mikroviļņu krāsns darīs Jūsu ikdienas dzīvi komfortablāku un laiku, ko tērējāt gatavojot ēst, varēsiet pavadīt daudz patīkamāk.

  

Veiksmīgu izvēli!

 

Informatīva rakstura publickācija.

Lietotāju sistēma

Kontakti

Tālr. Nr.: 29802665

E-pasts: info@btob.lv


Meklēšanas vēsture
Nav meklēšanas vēstures..

Preču salīdzināšana

TOP preces !!

Created by: BtoB.LV