Labdien cien.: apmeklētājPirkumu grozs:
0.00 €
LV
RU
ENMobilie telefoni
Datortehnika
Mazā sadzīves tehnika
Apkure
Santehnika
Preces bērniem
[ Visas kategorijas ]

Ražotājs

Mūsu partneri:
BtoB.LV


Tehnoloģiskais progress skāris arī putekļsūcējus. Palielināta to sūkšanas jauda, nākušas klāt daudzas jaunas, noderīgas funkcijas, pilnveidota filtru darbība. Līdz ar to palielinājies arī piedāvāto modeļu skaits, kas savukārt apgrūtina izvēli- kurš putekļsūcējs ir labāks?

   

Visus putekļsūcējus nosacīti var iedalīt trijās grupās: parastie, mazgājošie un putekļsūcēji ar ūdens filtru. Parastajiem putekļsūcējiem putekļi tiek savākti papīra maisiņos, drēbes maisiņā vai speciālā plastmasas tvertnē. Kad papīra maisiņš ir pilns, to vienkārši izmet, bet drēbes maisiņš vai plastmasas tvertne ir jātīra. Tātad ir izvēle- regulāri pirkt papīra maisiņus, vai veikt drēbes maisiņa vai tvertnes tīrīšanu, kas nav pārāk patīkams process. Izvēloties kādu no putekļsūcēju modeļiem ar ūdens filtru, visi putekļi tiek savākti ūdens filtrā un to tīrīt ir ļoti vienkārši- tikai jāizlej ūdens. Putekļsūcējam ar ūdens filtru nav nepieciešams putekļu maisiņš.

 

 

 

Nekādā gadījumā nemēģiniet ar parasto putekļsūcēju sūkt ūdeni, slapju paklāju u.tml.- tā tiek bojāts putekļsūcēja motors un uz šāda veida bojājumu neattieksies arī garantijas remonts. Ja vēlaties ar putekļsūcēju uzsūkt šķidrumu, putekļus, mazgāt ar šampūnu grīdas vai mazgāt logus, Jums nepieciešams mazgājošais putekļsūcējs. Viens no pieprasītākajiem mazgājošajiem putekļsūcējiem ir PHILIPS Triathlon FC 6842. Tas veic visas iepriekš minētās funkcijas. Veikalos tiek pārdoti arī citu ražotāju mazgājošie putekļsūcēji, piemēram, Samsung, Scarlett, LG, Electrolux.

  

Ir nopērkami arī tā saucamie “akumulatora” putekļsūcēji. Tie ir maza izmēra, sver ap 600 g, bez vada, paredzēti sausu vai sķidru netīrumu uzsūkšanai, tiesa gan izmēram atbilstošā ietilpībā- var uzsūkt ap 100 ml šķidruma.

  Premium klases putekļsūcēji tradicionāli ir liela izmēra, jo liela izmēra korpuss nepieciešams motora radītā trokšņa slāpēšanai, līdz ar to darbojoties tie ir klusāki. Praktiski nepastāv tāda iespēja, ka putekļsūcējs, kam ir liela jauda, sūcot ar maksimālu jaudu darbotos klusi, jo ražotāji daļēji var cīnīties pret motora radīto troksni, bet nav iespējams ierobežot to troksni, ko sūcot rada gaisa plūsma virzoties caur birsti. Tādēļ esiet piesardzīgi, ja Jums tiek piedāvāts putekļsūcējs, kam ir liela jauda un kurš strādā klusi. Putekļsūcēja motora jauda parasti ir redzama uz korpusa un tā ir no 800W līdz pat 2000W. Jo lielāka motora jauda, jo vairāk elektroenerģijas tas patērēs. Jāatceras, ka izvēloties putekļsūcēju, vajadzētu lielāku uzmanību pievērst tieši sūkšanas jaudai, jo mēdz būt gadījumi, ka no diviem putekļsūcējiem ar pilnīgi vienādu motora jaudu viens sūc labāk, jo tam ir lielāka sūkšanas jauda.
 

 Veikalos tiek piedāvāti arī putekļsūcēji ar gaisa aromatizētāju. Tīrīšanas laikā aromatizētājs atsvaidzinās un aromatizēs gaisu. Lietotājs var regulēt aromāta izdalīšanas intensitāti. Pērkot putekļsūcēju, komplektā saņemsiet vairākus maināmus uzgaļus. Uzgaļus vai birstes var nopirkt arī atsevišķi. Ja Jums mājās ir paklāji, ļoti noderīga būs turbo birste, kas paredzēta efektīvai un rūpīgai paklāju tīrīšanai. Turbo birstes gaisa piedziņas rotējošā suka uzbužina paklāju, atbrīvojot un aizvācot dziļi iespiedušos netīrumus un mājdzīvnieku spalvas.

 
 

Mazliet par filtriem. HEPA filtrs vai HEPA aktīvās ogles filtrs ir labākā izvēle cilvēkiem, kuri sirgst ar alerģiju. Tie ir pieejami tikai parastajiem putekļsūcējiem. HEPA aktīvās ogles filtrs novērš smakas un attīra iesūkto gaisu pa 99.9%. Labs risinājums cilvēkiem, kuri sirgst ar alerģiju ir arī putekļsūcēji ar ūdens filtru, kas nodrošina līdzīgu rezultātu. HEPA aktīvās ogles filtrs likvidē lielāko daļu gaisa gāzu, smaku un ir neaizvietojams mājdzīvnieku īpašniekiem, kā arī smēķētājiem un tiem, kuriem patīk daudz gatavot.

 
 Atliek vien izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko putekļsūcēju un mājas uzkopšanas darbi vairs neaizņems tik daudz laika un nebūs tik nogurdinoši.
  

Veiksmīgus pirkumus!

 

Informatīva rakstura publickācija.

Lietotāju sistēma

Kontakti

Tālr. Nr.: 29802665

E-pasts: info@btob.lv


Meklēšanas vēsture
Nav meklēšanas vēstures..

Preču salīdzināšana

TOP preces !!

Created by: BtoB.LV